Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SOAD19

    addikt

    válasz cekkk #3162 üzenetére

    Igen, tisztában vagyok azzal, hogy nem épp megfelelő méretűt vettem. :) De, nem tudom, ha kisebbet vettem volna (hányas méretet tippelnétek nekem), akkor jobban védne, bár nem hiszem. :U Gondolok itt arra, hogy jobban ráfeszül az emberre, és kevésbé tud beáramolni a hideg levegő a nadrág alá, vagy nem tudom. :F Mennyire kell feszülősnek lennie egy ilyen futónadrágnak, az S-est egyszerűen nem tudtam felhúzni magamra. Fel kell cibálnia az embernek magára, vagy olyan méretű az ideális, amit könnyen fel lehet húzni?
    Szóval a kérdés igazából az lenne, ha kicserélném kisebbre, akkor jobb lenne a hőérzetem. Vagy túlságosan fázós lenne a lábam, ami nem kizárt, sokat fázott már a lábam. Tavaly volt, hogy gyerekkorom óta először vettem fel a farmer alá jégeralsó szerű valamit. A februári nagy mínuszokban való tekeréskor pedig nem voltam rest sínadrágot felvenni. :D

    (#3164) gooool

    Köszi! Tudom, hogy nagy, csak úgy voltam vele, hogy mivel melóban is használnám, olyan méretben veszek, ami nem szorít túlságosan. Gondolom, csak szokatlan volt, hogy ennyire tartja az izmokat ez a nadrág, sose volt még rajtam ennyire rám feszülős nadrág, kicsit elviselhetetlennek tűnt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák