Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcica

    Topikgazda

    válasz Vertigo18 #26978 üzenetére

    :P par eve volt egy 10K felmeroje az egyik tanitvanynak.A holgy 55percrol faragott le 46-ra,amit azota sem futott tobbet ki.Palyan mentunk,felkertem Viktor baratomat (17 alja 5K,37es 10K) hogy fogjuk be egy satuba a lanyt.Viktor ment elol,az aldozat kozepen,en zartam a sort.Felenel csereltunk,onnan en vezettem.Amit lehetett motivacios szoveget bedobtam,foleg 7-8km kornyeken voltak gondok.Amire meg emlekszem az kb ilyrn szoveg: "ne mondd nekem h nehez,most kelt fel az afgan kisfiu edzeni,a taposoakna levitte a bal labat,ha neki megy akkor neked 2x konnyebb" (es elkezdtem fellabbal szokdelni,mintha nem lenne bal labam azon a 4.40 koruli ritmuson) vagy "egy fel goret magadba zabaltal tavaly az nem zavart akkor,most meg azt akarod velem elhitetni,h n birod?!".Szoval csupa moka volt es kacagas...persze segitettem vizzel is,elorementem es felkaptam a fel literes kulacsot,futottam vele pont annyival elotte h ne erjen el,akkor ihatott ha az epp aktualis kilometer atlaga a celidon volt ;)

    There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

Új hozzászólás Aktív témák