Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz tomcica #14588 üzenetére

    Az a baj, hogy én sem, csak 5 perc utánaolvasással raktam össze most netről, hogy miről lehet szó. Az én tapasztalataimmal elég jól összepasszol minden ezzel az elméletttel. Sportorvost kéne megkérdezni, az biztos, hogy tanulta egyetemen ennél sokkal mélyebben a járás biomechanikáját.

    Rászánok én is fél évet a maratont meg átrakom jövőre. Nem szeretnék a túl sok sarkazástól lesérülni, 40km-t meg ebben a stílusban még nem tudok lefutni. Mezítláb nem szeretek futni, de kitaláltam, hogy csillapítás nélküli cipőben fogom nyomatni a gyorsabb edzéseimet salakon vagy füvön, attól függően, hogy melyik elérhető éppen. Szerettem volna rudazni meg gyűrűzni is, de mint kiderült 10 éve lebontották a kültéri pályát, ami az általános iskolánál volt, úgyhogy nincs rá lehetőségem, marad mellé a talajtorna. :S

    Hát ja, meg a talpad az nem kopik el 1000km után, szemben egy cipővel, aminek teljesen kimegy a csillapítása ekkora távtól, ha sarokgördülősen futsz. A lépcsős vádlis edzésedet lassan vagy gyorsan csinálod? Mekkora szettek, pihenők és hány ismétlés van? Ugrálni nem szoktál? Elvileg az is jó vádlira. A térded nem fáj a sok csillapítás nélküli futástól?

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák