Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcica

    Topikgazda

    válasz inf3rno #14587 üzenetére

    Latod ennyire azert nem tudom a temat,az biztos h egy jo 5-6 honap kellett mire at tudtam anno allni (pedig futottam elotte azert eleget szogesben igy,de ezentul a lassuknal is) az Achilles-t kulon erositettem vegig (lepcson negativba leengedes es onnan fel,egylabon,kesobb 5kg majd 15kg egyik kezben).A mai napig masszazs hengerelem minden futas utan,mert be tud rendesen durranni a vadli es megfeszul minden a boka korul,hatul achilles,talpon az inszallag stb.

    Ami biztos kevesebb cipot hasznalok el,mert sokkal tovabb futok 1-1 cipoben,sokszor 2000km felett is,ha oldalt nem rongyolodik teljesen szet (es nem veszti el az oldal tartasat) szoval halott csillapitasu cipokben es mezitlab is tudok futni,akar rekontanon is.Ezt nezve valoszinuleg be is erosodott minden "alkatresz",valamint hatekonyabb is a lepes es a csillapitas amit elnyelnek az izuletek,mert kulonben nem tudnek olyan iramokat mezitlab csapatni. (azert legtobbet fuvon megyek,eszel azet ;) )

    There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

Új hozzászólás Aktív témák