Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz gombi01 #14563 üzenetére

    Na ilyen interval-okat majd én is csinálok.

    Ma körözgettem 200m-eket a régi cipőmben összesen olyan 50-et. Hát lassabb vagyok vele minimum fél perccel, mint az újban, de legalább a sarkam nem megy szét. Cserébe a lábujjam lesz vízhólyagos már 10km-től. :D Kipróbáltam a már említett sarok kímélő futást, az még lassabb 1 perccel, és eléggé megszenvedett vele a vádlim. Gyakorolni kell ezt még, az viszont már most tiszta sor, hogy az új cipő a ludas az Achilles gondjaimban, meg hogy nagyon elhanyagoltam a vádli edzéseket az elmúlt fél évben, úgyhogy az is bűnös. Elpuhult a kicsike, de holnapra kitaláltam egy vádli edzést, úgyhogy kegyetlenül megkapja. ;]

    Összehasonlítottam az Adidas miCoach és az Endomondo trackereket a mobilommal. A miCoach-ról azt hallottam, hogy másodpercenként gyűjt GPS adatot, szemben az Endomondo-val, ami 5-8 másodpercenként. Pontosságban egyértelműen a miCoach lett a nyerő, még az én gagyi mobilommal is nagyon látványos a különbség.

    Buliban hasznos! =]

  • tomcica

    Topikgazda

    válasz gombi01 #14563 üzenetére

    Gombi,ha kigyorsitani hasznalod (vagy gyorsabb rovidebb 3K-5K versenyre keszulsz majd) akkor 10x200m boooven eleg,DE a piheno lassu futas legyen elejen 200m aztan rovidited 150-re) ha hosszab versenyre keszulsz (epp most a te eseted) akkor 20x200m legyen (piheno lassu futas 200m vissza akar,vagy palyan a masik fele) tizedik darbnal mehet egy teljes kor piheno...ha az elso par alkalommal tul sok a 20db akkor szet lehet osztani 4x5-re minden 5.nel 400m kocogas,az segiti megtorni a fajdalmat a darabszam viszont szepen meglesz,ez akkor is ugy 20nal "csak" 4km minosegi munka :B

    nem tudom mi a terved a 400-as resztavokkal,de szabad a kettot kombinalni is,akkor az elejen igy nezne ki egy szett 200-400-200 (piheno mindenhol 200m) szett vegen 400m kocogas,ebbol epitened felfele a szettek szamat,hogy a minosegi kilometereid 5-6km legyen,ne 4

    harmadik meg ezt az edzest is tovabb lehet kombinalni 200-400-200....200-200-400...400-200-200 ergo cserelgeted a 400m helyet benne,hogy a tested ne szokja meg a szett ritmusat ;] a legutolso szett legyen mindig 400-200-200 es a 200-ak egyre vadabbak legyenek,hogy a finisht szimulald hulla allapotra

    There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

Új hozzászólás Aktív témák