Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Solicidium

    aktív tag

    válasz foppa #7839 üzenetére

    Hát én csak az ie8-cal van sok tapasztalatom, a többivel nem, így csak a head-fi-n olvasottakat tudom ideírni. Hozzájuk képest nagyobb sundstage, még az umx3-hoz képest is, talán magasabbra felmegy, de nem olyan csilingelő, "bright", dominánsabbak a mélyek (bár az állítóval a túlmély és kevésmély között lehet állítani). Az armatúrásaknak talán kontroláltabb a basszus (bár pl. amióta én a gumiharangot lecseréltem a nagyobb méretű hozzá kapott fekete "szivacsra", azóta ez javult nálam), a középtartomány jobban "ottvan", élesebb. Valaki szerint a shure pl. jobb nagyobb bpms-es zenéhez. Egy valamiben megegyeznek az álláspontok viszont head-fi-n, hogy az ie8-nak a legélvezetesebb a hangja ("fun") az iem-ek közül. És erősítéssel még jobbá tehető. Az armaturásakat elvileg jóval könnyebb kihajtani. Egyébként head-fi.org-on millió topic van erről. Személyes meghallgatás híján csak ez marad. Meg azt ne feledjük, hogy Európában az ie8 fele annyiba kerül mint az se530 meg tfi10pro vagy a w3 v umx3, náluk viszont nem és így is pariban van a többivel. Aztán megint csak ízlés kérdése lehet, hogy Neked melyik tetszene legjobban

Új hozzászólás Aktív témák