Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hugo85

    aktív tag

    válasz bwoay #1855 üzenetére

    Hát igen a hangképe nem a legtökéletesebb, de azért szerintem messze nem szar. Egészen kicsit kellett emelni a magason, hogy szép kiegyenlített legyen. Megjegyzem a Seninél a mélyen kellett emelni, hogy számomra szépen szóljon, szóval ott is ugyanott vagyunk. Egyébként a Diva GEM-en (ez az Mp3 lejátszóm) van ugye öt sávos szabadon állítható EQ szóval ez nem olyan nagy cucc számomra (~+2, +3, +4 dbek vannak beállítva középtől felfelé)
    Egyébként mivel eléggé hirtelen felindulásból vettem új fülest és nem volt egyáltalán cx300-as, még a helye sem, így az nem jött szóba. De valószínű az lehet a következő fülesem, bár egyelőre nem tervezek váltani (amég a Plug él). Egyébként nekem a kényelem is nagyon fontos, mennyire kemény a cx300 gumija? Mert a Plug nagyon kényelmes számomra és mivel nagyon sokat hallgatok zenét így ez számomra nagyon fontos.

    Egyébként valaki írta, hogy szúrja a cső vége a fülét :F . Az hogy lehetséges amikor a gumi vagy 3 mm-el túlnyúlik a cső végén? Szerintem túl erősen próbálta a fülébe dugni.

Új hozzászólás Aktív témák