Új hozzászólás Aktív témák

  • PpenoO

    őstag

    válasz #16820480 #38684 üzenetére

    Köszi sheratan,

    Végül a Soundmagic mellett tettem le a voksomat.

    Vaciláltam az e30 és az e10 között de végülis a konzervatív konstrukció miatt az e10est választottam. Mint kiderült papíron ebbe mégtöbb basszus van mint az e30ban.

    Nomononál rendeltem meg és már tegnap délután átvehettem. Ezúton is köszönöm nekik a gyors és kedves kiszolgálást.

    Amatőr vélemény, EQ off:

    Techno, Tech-house hallgatva első tapasztalatom az, hogy sokkal többminden átjön rajta mint a CX300on, basszusok teltebbek mégis lüktetnek/pattognak, gyorsak, nem úsznak és nem nyomják el a többi hangszínt. Ebből kifolyólag a közép sokkal gazdagabb, részletesebb, magas hangerőn sem bántó. Magasak tiszták, kidolgozottak, nem csörömpőlnek, nem sisteregnek a küönböző cinek.
    Biztos vannak mégjobb fülesek de nekem ennyi elég. Remélem a használat során mégjobban fog muzsikálni, direkt bejáratásban nem hiszek, majd bejáratódik a fülemben :).

    Stabilan megmarad a fülemben, lehet ez annak is köszönhető mert nem a nyakamon fut a jobboldali füles kábele.

    Egy dolog ami esetleg negatívum, az maga a kábel, nagyon kemény és mivel összehajtogatva volt a dobozban, elég érdekes pályán fut a fülemtől a mobilomig... pár hónapba biztos beletelik mire kirúgja magát, ha egyáltalán a gravitáció lesz rá olyan erős hatással, hogy kiegyenesedjen.

    Mégegyszer köszönöm az útbaigazítást.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák