Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz blackmajesty #25067 üzenetére

    az SE215 elég jó vételnek tűnik, csak nekem az a bajom vele, hogy ugyan lehet kapni hozzá külön headset kábelt, de csak külön, és nagyon drága. néztem itteni eladóknál, kb olyan 600rmb lenne a füles, és a kábel hozz meg 400-500 közt mozog. azért az meredek, hogy egy réz drótért fizessek annyit, mint az egész fülesért majdnem... plusz nem értem miért, de a shure mikrofonja valami hihetetlen bumszlinak tűnik a képeken, nem tudom miért nem valami kisebb és elegánsabb megoldást választottak.
    én úgy tudom, hogy a vámnál 50usd az értékhatár, ami felett vámkötelesek az elektronikai termékek. de emlékszem, hogy amikor egy telefont küldtek nekem postán, akkor megfogta a vám, "kereskedelmi forgalomban nem kapható termékminta" címszóval volt feladva (egy nyereményjátékról kapott ajándék volt amúgy), és 50usd volt azt hiszem a csomag névleges értéke. aztán a végén kellett egy nyilatkozatot írni a vámosoknak, hogy ez egy ajándék, és semmilyen anyagi juttatást nem nyújtottam érte, de majdnem egy hétig ültek rajta akkor is.

Új hozzászólás Aktív témák