Új hozzászólás Aktív témák

  • Dave™

    nagyúr

    Sony Hybrid (EP-EX10A) tapasztalatok:

    Anyaga olyan amilyennek írják, a belső rendkívül masszív, nem hasonlítható semmihez, amit eddig láttam. A V-moda szilikonok belseje is merev, de messze nem ennyire. Az átlagosnál (Sennheiser, V-moda) jóval keskenyebb ez a belső cső, emiatt marha nehéz feltenni is. A külső puha, de nem annyira, mint a Sennheiser, ellenben a V-modánál puhább. A formája hegyes, ami szerintem nagyon jó ötlet, így jobban illeszkedik. Tartása kiváló, nem kell igazgatni, és iszonyatosan kényelmes. Lényegében nem is érzem, hogy ott van. A hangja viszont egyelőre elég furcsa. Az biztos, hogy valamivel erősebbnek érezni vele a mélyeket, illetve szerintem a tér is szűkebb picit. Emlékezetből írom csak, mert leszedni semmi kedvem, kétszer tettem fel (először az M-et, az is jó, most az S van fent, az is még éppen hogy pont szigetel), igazi rémálom a felrakása. Csak kifordítva van rá esély, erősen feszítve, és még úgy is csak x-edikre fog felmenni. Nagyon-nagyon kell erőltetni, így értem Bushmannt miért mondta amit, ha valahol gyenge a ragasztás, itt el lehet vele törni a fülest. Nekem szerencsére nem sikerült, de azért túl sokszor nem szeretném feltenni. Tényleg ennyire erőltetni kell, alig tágul a belső szilikon, ráadásul itt elég sokat kell neki. A Sony sem véletlenül csak a vékony csövű modelljeihez mondja kompatibilisnek.

    Röviden:

    +Iszonyat minőségi kidolgozás
    +Nagyon jó tartás
    +Iszonyat kényelmes

    -Rettenetesen nehéz feltenni
    -A szűkebb cső szűkíti a teret illetve kicsit erősíti a basszust (szerintem amiatt van)

    Luissimo: nem, nem maradt le semmi. Marhára unom már ezt az állandó személyeskedést.

    zack: az ugye megvan, hogy fejhallgatós kérdése volt? A többihez meg lövésed sincs, volt egy előzménye a fejhallgatós topikban, de gondolom most jobban érzed magad, hogy kontrázhattál SÖ-re. Váljék egészségedre. Inkább ne legyél őszinte, ha nem tudsz :P

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák