Új hozzászólás Aktív témák

  • schawo

    titán

    Na, ma volt egy kis időm kipróbálni a SoundMagic PL50-t. Végre az első IEM, ami kiegyensúlyozottan szól. A mélyeiről azt olvastam, hogy egyesek kevésnek tartják, hát nem én leszek az. Mély tartománya intenzitása elég, szépen le is megy, ameddig kell. A középtartományon van egy kis pontatlanság, amire nem számítottam. 5-600Hz körül van egy kis púpja, ami elég szokatlan fülesektől, és kicsit fárasztóvá teszi a tartós zenehallgatást. Bízom benne, hogy ez a bejáratással változni fog (0 óránál tart), mert ettől függetlenül nagyon kellemes darab, hangminőségben, és minden más területen is megeszi reggelire a K370-t (ezen marhára nem lepődtem meg). Szigetelése kiváló, IEM-től szokatlanul kényelmes, kiegészítők hadát kaptam vele. A hangszínpada nem olyan szép, és pontos, mint amit (jobb) fejhallgatókkal el lehet érni, megvan az IEM-es zavarossága, lehet, hogy ez is esetleg változni fog még.

    Pár nap múlva megjön a Xears TD100-II. majd azzal is összevetem.

    Kicsit féltem, hogy kevés lesz a hangereje az 55 ohmos impedancia miatt, de a Galaxy S bőven kihajtja, 75% fölé nem szívesen tekerném, pedig aktív rajta az EU-s hangerőcsökkentés.

    evDirect villanyautós töltőhálózat

Új hozzászólás Aktív témák