Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz Ati1979 #377 üzenetére

    Na igen, ennyiért már legyen cserélhető kábeles azért... :U

    AGE-T: Az UE900 kábelére írtam, hogy nem annyira tetszik. Nem tudom emlékszel-e, a találkozón az volt a 215-ömre téve, ilyen kék színű mikrofonos távirányítós kábel. Ezt adják alapból az UE900-hoz a dobozban, meg egy ugyanolyan feketét, amin nincs távirányító.
    A kinézete meg felépítése még rendben lenne, azzal nincs bajom, azzal már inkább, hogy kb két hét használat után már kontaktos lett a bel oldala a fül feletti merevítésnél, ha megdöntöm kicsit a fejem, akkor nem szól rendesen (ellenben ha napszemüveg van rajtam, amivel odaszorítom a fejemhez a kábelt, akkor tökéletes).

    Egyébként nekem kicsit nyers volt a W4R hangja, bár úgy lenne az igazi, hogy egymás mellett hallgatom meg az 535-tel, mert így csak emlékekre tudok támaszkodni, illetve nem is azonos forrásról mentek ugye. Ezért is nagyon sajnálom, hogy ki kell hagyjam a mostani találkozót... Bár azt hiszem nagyon rosszul egyikkel sem járnék, akármelyikre esne a választás :) Sőt, már csak azért is 535, mert olyan nincs másnak :P

Új hozzászólás Aktív témák