Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bogyó bá'

    nagyúr

    válasz bkercso #99979 üzenetére

    Csak abból indultam ki, hogy a filléres Spartan (amit én még nem hallottam szólni, de van róla elképzelésem mit tudhat...) a világ legprimitívebb kapcsolástechnikájával, a "világ leghitványabb" alkatrészeiből összedobva is a túlnyomó többség számára lehengerlően jól szól a közepesen komoly fejhallgatók többségével, pedig a mérhető paraméterei valószínűleg nagyon harmatosak. (Egyetlen feszültségerősítő fokozat visszacsatolás nélkül, egy kimeneti katódkövetővel megfejelve, kőprimitív stabilizálatlan tápegységgel etetve... Visszacsatolás hiányában a csillapítása (damping factor) is a nullához konvertál.)

    Tuti olyasmit hoz, mint az én fejhallgató-erőlködőm: egy olyan "valóságérzetet", ami közben egyszerűen nem érdekel, nem zavar, hogy közben torzít és sávhatárolt. Pont lex@rod, mert egyszerűen jó hallgatni...

    A hangszórós rendszerem erőlködője is éppen ezt a fílinget hozza: hallod a hibáit, de egyszerűen nem érdekel.

    Arra gondoltam, hogy te, mint abszolút tápszakértő, megnézhetnél egy Spartant és megtervezhetnéd az upgrade-jét, esetleg fizikailag is elvállalva az átépítéseket a fórumtagok számára...

    [ Szerkesztve ]

    Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

Új hozzászólás Aktív témák