Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mathiask

    senior tag

    válasz Polllen #90675 üzenetére

    Ha csak ténymegállapítás volt, akkor tévedtem. Úgy rendben van.
    "Ha hiszel abban, hogy vannak jó hangú dacok rosszabb értékékkel, akkor nem merül fel benned, hogy a mérés vagy legalábbis az ajánlott/nem ajánlott határérték rossz?"
    Ebben a kérdésben benne van közvetetten, hogy a jó hangot méri, akarja mérni. De erről beszéltünk idáig, hogy nem erről szól a thd+n és a lista. Egyszerűen arról, hogy amiről azt sejtjük, hogy nem kell a jó hanghoz, az ne legyen ott, vagy legyen kicsi(kinek mennyire) a szintje.
    "Ha rosszabb értékkel is el lehet érni jó hangot, mi értelme van erre optimalizálni azon szint felett, amikor már senki sem hallja?"
    Én amúgy azt mondom, hogy 150LE mindenre elég a hétköznapi közlekedésben, sőt sok is. Az órám is kb +-10 mp-et ingadozik naponta, nem számít, nekem tök mindegy, egykezemen meg tudom számolni hányszor késtem életemben, nem ezen múlik. De beszélhetünk bármilyen eszközről, hobbiról. (Fényképezés, kerékpár, stb, stb)
    Ettől függetlenül készítenek 1500LE-s autót. Sőt műszakilag elismerjük, hogy igen, ehhez kellett mérnöki munka. Vagy álmuldozunk egy egy szép mérnöki teljesítmény láttán. Sok olyan dolog van körülöttünk, ami valamilyen szempontból túlteljesíti a használati funkciójának a követelményeit. A hifi se kivétel.

Új hozzászólás Aktív témák