Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    válasz contaxg #85507 üzenetére

    A fülhallgatók egy FiiO FH3 és egy Periodic Audio Be, illetve elég nagy rá az esély, hogy a (nem tudom mennyire távoli) jövőben csatlakozni fog hozzájuk egy Fiio FD5.

    Nincsenek illúzióim, hogy ezekhez nem 100%-ban kielégítő párosítás egy iPhone egy gyári 3.5 adapterrel , de annyira sokat nem veszít még a Mojo-hoz képest sem. Jobb a Mojo , egyértelműen jobb , de annyival nem jobb , hogy egy vonaton/metrón ülve zavarjon, hogy basszus nincs nálam (anno mikor még droidom volt akkor néha hordtam magammal a Mojót is , de annyira kényelmetlen a valóságban , hogy egyszerűen ennyit nem ér). Utazáshoz teljesen elégedett vagyok az iphone hangjával , a kényelmével nem vagyok elégedett , ezért szeretnék mellé egy BTR5-öt , de azt nem szeretném hogy 50ezer forint elköltése után kapjak egy még gyengébb hangot , az viszont nem zavar ha 50ezer forintért kapok egy ugyan annyira "gyenge" hangot a BT kényelmével. Mert a BT kényelme miatt hajlandó vagyok elkölteni a BTR5 árát , de úgy nem , ha ez konkrét minőségromlással is jár mert akkor már nem "pénz vs kényelem" a kérdés , hanem akkor már a "pénz és minőségromlás vs kényelem" ami már nem tetszik.

    "Kérdésem nekem is lenne :R
    Létezik olyan hogy egyl aptopban két független hangkártya van? Roonal a belső hangszórókat külön kezeli a fejhallgató kimenettől. De nem csak kezeli hanem valósan képes arra, hogy más szól a hangszórókon és más a fejhallgatón!! :Y"

    Ehhez érdemben nem tudok hozzászólni, de annyi támpontot tudok adni, hogy sok desktop alaplap tudja ezt. Tehát nekem egy sima 1 hangkártyás lapom pl, illetve van a gépház elején egy fejhallgató kivezetés az alaplapról ugye (ezt gyakorlatilag minden desktop lap tudja) és nekem a hangkártya sw-jében be lehet állítani, hogy a hátlapi 3.5 ls az előlapi 3.5 legyen szeparált , így mondjuk a hátlapiról egy hangfalon megy egy sorozat a fejesen meg megy egy zoom beszélgetés. Tehát rajtad ez annyira nem segít, de az látható belőle, hogy ennek egyébként elvi akadálya nincsen.

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

  • -Skylake-

    addikt

    válasz contaxg #85507 üzenetére

    Közben most rájöttem, hogy teljesen félreértettelek mert Te nem ilyen megoldást keresel, hanem ilyen megoldást tapasztalsz. Szóval igen , az egy hangkártya , csak tudja ugyan ezt amit én leírtam asztali gépről.

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

  • Ear001

    addikt

    válasz contaxg #85507 üzenetére

    Lehet, hogy van benne hangkártya, meg alaplapra integrált megoldás, és külön-külön használható, Vicces, de lehet, hogy így volt olcsóbb.

Új hozzászólás Aktív témák