Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    válasz Remus389 #81785 üzenetére

    Jó de mi az, hogy tranzakciós díj ? Kérdezem még egyszer , te netes vásárlásnál külön fizetsz 7 dollárt azért, mert vásároltál ? :U :U :U :U A postaköltséget nem figyeltem, hogy alapból megírtad , így adj hozzá akkor 1500 forintot. A váltásra meg nem értem miért ugrunk, OTP oldalán váltottam devizát számla-számla közt. Tehát amit ott kidobott a kalkulátor az fillérre az az össze, amivel megterhelik a kártyát ennél a vásárlásnál. Nem középpel számoltam , hanem azzal amit az OTP tőlem levon amikor kifizetek valamit 80 dollárért.

    Ha neked 80 dolláros összegnél "simán 15-20 dolláros banki költséggel" lehet számolni , akkor valamit extrém rosszul csinálsz , mert ez nevetséges összeg. Ne viccelj már velem, hogy létezik olyan bank ahol a vásárlás összegének !!!!25%-a!!!!! a banki költség.

    3 ezer ft postaköltség helyett 4500 forinttal és még a 3 ezer forint vámkezelési díjjal is még mindig csak 38 ezer forintnál tartunk egyébként. Ha neked ebből a bankod 45-50 ezret tud csinálni azonnal mond meg melyik az , az összes részvényüket megveszem.

    [ Szerkesztve ]

    "Homie, I get up I run my shit, Really, I don't give a fuck "

Új hozzászólás Aktív témák