Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz Honkydoo #45762 üzenetére

    Nem fogok kb 300 giga helyi zenét kidobni és minden egyes alkalommal letölteni, amikor hallgatni szeretném :D Egyelőre nincs is olyan sávszélesség az internet felé, hogy ezt megérje. Lehet, hogy idővel eljön a kánaán, amikor bárhol a világon elérhetem a teljes általam hallgatott kollekció egy havi általánydíjért legalább CD minőségben és 100 megabites kapcsolaton, de addig marad a laptop ;)

    Speeedfire: Lehet, hogy rosszul emlékszem, de a BT 3.x és 4.x már nem hozott új szabványt audió tekintetében, az A2DP az 2.1-es, és ehhez képest már csak az APT-X, ami újdonság, de azt mindkét oldalnak támogatnia kell szintén (a laptop nálam elvileg nem tudja), és akkor megy, ha igaz.
    Amúgy gondolkodtam egy PI-on is, de akkor megint külön kellene tárolni a zenéket egy másik eszközön, plusz az szerintem bőven drágább is lenne, mint egy CCA :B Ez elég jó midnen egyben eszköznek tűnik, még ha az optikai kimenet nem is feltétlen a legjobb dolog a világon, de azt az 5 centit még talán kibírja, amiennyire a DAC-tól lenne.

Új hozzászólás Aktív témák