Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • slfln

    senior tag

    válasz baluka26 #3752 üzenetére

    Hmmm, lehet az analóg kábel vonalon érdemes lenne akkor tovább tapogatóznom, amint lesz időm tervbe veszek egy Kácsa látogatást.

    Jó lehet, ha már tudod mit keresel. Nekem folyamatosan változik időről időre az ízlésem. A Sennek hangja korábban engem is lenyűgözött, viszont most már egy Senn füles/fejes sincs birtokomban és nem is szeretnék többet. Már zavar a terjengős mély és a hátul ülős prezentáció. Ez alól a HD595 volt az egyedüli kivétel, de annak is mennie kellett. Az AKG-kat korábban mindenről vékonynak éreztem. Mivel régen hallottam a nagyobb K-kat van egy olyan sejtésem, hogy most viszont már tetszenének, mert újonnan meg szimpatizálok a hideg, klinikai, száraz, akkurátus hanggal.
    Az AT modelleket se ismerem túlságosan. Eddig max. a 700-akig volt szerencsém hozzájuk, de egyáltalán nem történt meg a vonzódás egyik iránt sem. A W1000-5000-et szívesen meghallgatnám, bár nem sok jót írnak róluk, elég kesernyések az észrevételek.
    Grado kilőve, nem az én világom. Ha a 325ig ugyanaz a driver szó szerint mindegyikben csak a chambert variálják, akkor túl sok szeretetet nem kapnának tőlem a nagyobbak sem. A Joseph félék nem tudom, hogy szólhatnak.
    A Beyerben megtaláltam valamennyire magamat, de sok idő után kezdenek itt is előjönni a nyavalygásaim vele kapcsolatban. 880-ból szívesen bepróbálnék egy 600ohmosat, bár attól már lehet megpusztulna az erősítőm is.

Új hozzászólás Aktív témák