Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alukard

    senior tag

    válasz Novics #2222 üzenetére

    Igaz, nem tagadom, csak április óta van meg a kicsike, de elégé szivatom azóta is (24/7, nincs üresjárat, letöltések, játékok, filmek, és még sok más). Ami a szerkezetét illeti, nem tom, nem frizbiztem vele, és nem is ejtettem le 1szersem (most épp 1 hatalamas fadarabon kopogok). Az akku idő full üzem mellett kb 1 és 3/4 óra közt alakul, ami a melegedést illeti.... mondjuk azt, hogy télen nem fog fázni a csuklód, a belső hőmérséklet olyan 55 fok környékén alakul, de nem vészes sztem :DDD a ház elég sokat megfog belőle.
    Az ezüst festék nem vészesen, de kopik (már várom, hogy lejárjon a gari, aztán lefújatom :DDD vkinek kocsi, vkinek a lapy).

    Összességében meg vagyok vele elégedve, teljes mértékben. Méltó utódja 1kori asztali gépemnek :DDD :DDD

    https://blackfyre.ninja

  • kekegsm

    őstag

    válasz Novics #2222 üzenetére

    Mondjuk nem engem kerdeztel, de nekem is ilyen van, aprilis 10 ota.
    Nekem augusztusig ment 7/24ben, azota csak 7/10 kb.

    Szerkezet: Nem egy katonai lapitopi, az biztos, de nem rossz. A home laptopok kozul szerintem kiemelkedik, inkabb az uzleti alsoval van pariban. Amikor kiemelem a taskabol, es csak az egyik sarkanal fogom meg 3 ujjal, akkor neha recseg-pattog a burkolat, de nem veszes. Dobalni nem kell persze, dehat melyiket lehet ugye? Egyetlen hibat rovok fel neki: a modem, lan, kartyaolvaso aljzatra tehettek volna valami gumidugot, mert az porosodik.

    Technika: Nagyon jo, persze egy TurionX2 ellen nem indul, meg napjaink csucsVGA-i ellen, de azert egy CoD2, NFSMW nem gond. Hiba: lehetne megegy USB (csak 3 van), meg Bluetooth beepitve, valamint az infra lehetne universal, nem csak remote control

    Akku: Ha jatszottam vele (CoD2), akkor 40 perc (max procin), ha csak neteztem a repteren (proci 800on), akkor 2 ora 15 perc. A jo hir, hogy ez nem cseres tudtommal (lsd Sony akku hiba).

    Melegedes: nekem allandoan 55 fok, inditaskor csak 50, de hajtva is 56 volt a max. Touchpad jobb oldalan melegszik a vga, de el lehet viselni, telen pl nagyon kellemes. Nem veszelyes.

    Ventillator: Ha hajtva van, akkor van hangja, de nem veszelyes ez sem, mint egy halk aktiv hutesu asztali gep, olyan. Akkurol, 800MHz-n soha nem kapcsolt be eddig.

    Ami meg kellemetlen? a fenyes feluletu kepernyo becsillogasa. Viszont cserebe szebb,szinesebb, elesebb a kep. A touchpad gombja eleg hangos. Meg az ExpressCard helyett lehetett volna picimaci kartyahelyel szerelni.


    Kopas: nekem fekete teteju van, 3db kis kopas van csak a gepen, 2 ketoldalt a billentyuzet mellett, de ezek nem is igazan kopasok, csak a fedel gumipadja (utkozoje) mattositotta be , de alig latszik, valamint 1 masik a touchpad bal oldalan, de az az oram csatja miatt karcos.

    Jo gep, ajanlom. Foleg az, ami a notebook.hu-n is van, 215 bruttoert baromi jo vetel.

    Lépj ki, lépj be, próbáld meg újra...

Új hozzászólás Aktív témák