Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alukard

    senior tag

    válasz ---Lasali--- #1760 üzenetére

    Tudod mit? ha szerinted szar a siemens, akkor sztem cseréld le a magyaor villamos energia hálózat és a bkv trafóit mert kérlek azok is siemensek... és vicces, hogy a portocomnál a tapipadot emlegeted, mert másfél év használat után a tapipad az 1etlen dolog amit müködik 1 portocom gépben (és még csodálkoznak hogy eltünt a cég). Persze előfordulnak balesetek, nekem szata hozzá adott XP CD, de hát ez van...

    https://blackfyre.ninja

  • kekegsm

    őstag

    válasz ---Lasali--- #1760 üzenetére

    1. Nekem megvan meg a C25 telefonom, es tokeletesen mukodik. 6 vagy 7 eve? mar nem is tudom. Amikor megjelent, akkor vettem, asszem 1998 vege volt. Nokiara akartam cserelni, de az beszart 3 honap utan (6110i). Aztan a SE 700 is csak 2 honapig birta. Mondjuk en utom, vagom. A Siemens birja, meg furdokadba es balatonba is esett pedig.

    2. Megszorul a fedel: Igen, ez elofordul a notebookoknal. Lakotarsam Toshibajat mugyanta alapu 2komponensu ragasztoval reparaltuk meg, kollega Sonyja garanciaba ment vissza. En az exportocomommal szerencses voltam, mert a CSAVAR tort el, nem a lemez vagy a burkolat. Ha idonkent muszerolajjal kezeled es kipucolod a fedel zsanerjat (3 eves korban mar illik), akkor nem lesz baj. Szoval en eddig 6 notit javitottam, ami zsanerhibas volt, mind szorulas, de egyik se volt FuSi. szoval ez nem marka vagy tipushiba.

    3. Tapipad: felhasznalofuggo, miutan 2 ceg van a vilagon, ami tapipadot gyart notikba, tehat nem tipushiba ugyancsak. Dell, HPC, Toshiba, Sony ugyanezt hasznalja.

    Lépj ki, lépj be, próbáld meg újra...

  • fsc

    tag

    válasz ---Lasali--- #1760 üzenetére

    A sok ''szal'' tisztán mutatja a hozzászólás komolyságát.
    A típus kb 3 éve volt forgalomban még desktopos procival.
    Mellesleg a Fujitsu Siemens ugyanott vásárol, ahol többi noteszgyártó, a logofestéktől nem lesz se jobb, se rosszabb a masina. Az árakról meg annyit, hogy mivel nemcsak ugyanazt, hanem kb. ugyanannyiért is veszi, mint mások, az árazásból inkább következik, hogy talán szerényebb árréssel is megelégszik, nem az, hogy gyengébb.

    Aksira senki se ad 3 év garanciát, dehát egy fanatikus tagnak ezt pontosan kéne tudnia.

    S mivel ez a politika a piacon bevált, jónéhány ellenérdekelt fikázza itt és máshol a gépeket. Általában persze nicknevek mögé bújva.

    Mindenkinek azt javaslom, hogy notebookvásárlásnál 3 szempont szerint döntsön:
    1. tetszik?
    2. van rá pénzem?
    3. van hozzá szerviz?

    a logo, márkanév az csak festék

Új hozzászólás Aktív témák