Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.vr

    őstag

    válasz gorgo #35713 üzenetére

    "Illetve most még, hogy kevés kép van a kártyán, csak-csak, de majd ha sok lesz, megőrülsz."

    Hát ez az, ezzel szembesültem tavaly én is (bár nem a Fuji gépemen hanem Olympuson, utazáshoz mindkettőt nem viszem) Mert amúgy nem használom, csak amikor tavaly nyártól már lehetett utazni, kipróbáltam hogy laptopot nem viszek csak tabletet, és néhány nap után jött a meglepetés hogy amikor válogatni akarok pár aznapi képet hazaküldeni akkor ahogy gyűlnek a képek baromira elkezdett belassulni...
    Viszont idén upgradeltem mkII-re, ott végre meg lehet csinálni hogy (mondjuk én minden új nap) új mappára állítom a kártyát (még jobb lenne ha lehetne automatizálni de mindegy) és úgy már nincs gond mert egyszerre nem kell olyan sok képet kezelgetnie a cuccnak.

    Ezzel kapcsolatban Fujis kérdés, ha próbált valaki több hétig nem lementett és formatált kártyával utazni, és olyankor ez a mobil appos belassulás sok képnél, ez még a legújabb vázaknál is van? (bár gondolom igen)

    Bár ez nem is feltétlen gond a fenti megoldással, szóval második kérdésem hogy kvázi tökéletes kerülőútként melyik az a legrégebbi Fuji váz ahol viszont már lehet szabadon új mappát létrehozatni a kártyán a vázzal a napi képekhez?

    "Oscar bácsi meg nem gyütt"

Új hozzászólás Aktív témák