Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz kiskami #24251 üzenetére

    Hát ez nekem nem tűnik jpgből korrigálhatatlannak :) Kb 6490K-re mérte a gép, ami annyiból trükkös hogy van h..gymeleg izzósvilágítás, meg a valóságban sokkal több környezeti fény (7-8000K körül) is a képen ahogy mondtad, nálam a tied kicsit zöldes.
    Melóban nincs ACD Seem, úgyhogy villám huzigálás a jpgből (nem kalibrált, de IPS) monitoron: [link]
    Ez még nagyon messze van a jpg határaitól, még a Normálétól is szerintem :B .
    Igen, picikét hidegebb eredményt adott néha nekem a T20 16-50el mint az E2 18-55el, így most az alap wb el van picit a melegebb felé tolva.

    (#24270) Clemi : Nebassz, mióta Fujizol? :F Minden presetnek egyedi az ISO-ja is (ahogy írod, pl a portrésnál alapból 1/125ös iso bankot használok max 3200vel, a többinél főként reciprok szabályos autot 6400/12800as plafonnal). Ha meg valami ettől eltérő van, gyorsgombról elállítom, de mikor presetet váltok, akkor megint az adatt preset alap isoját használja.

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák