Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz Parci #410 üzenetére

    Argh, rohadt reptéri hotspot... Nu rövidebben ezúttal:

    Szenzorméret szerint annyi a difi, de dof+boheh volt amit néztem (plusz nem szintetikus teszt, hanem kimittud) - publikká tettem most flickeren egy ideig ezeket az összehasonlításokat egy évvel ezelöttről kb.
    X10/X20 ilyen téren a kitobis milcekkel/tükrösökkel van kb pariban, lásd dpreview. És a userek nagytöbbsége azzal használja a belépő gépeket, ill van akinek másodgépnek a méret a fontos.
    Ennyiből, ekkora, ilyen átfogású, ilyen keresőjű, ilyennképeket produkáló gép nincs másutt. Van 1-2 hasonló bridge/milc, de a kisfuji fényképezőként használható, és dr iq vagy flash iq területén fentebb se talál jó darabig legyőzőt.

    Panát nem akartam lehúzni, egyszerűen volt ami tetszett benne, meg ami nem, de sajna utóbbi erősebb volt.
    Ha meg az ember upgradel, akkor minél kevesebb kompromiszummal tegye sztem, gondolom ebben egyetértünk. Pl markolatával nem voltam kompatiblis (S100fs után pláne), ez nem a pana hibája, az összes gyártó követ elbilyet ebben a kategóriában hogy fotón kicsinek nézzen ki, vagy nem tudom miért.

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák