Új hozzászólás Aktív témák

  • ngabor2

    nagyúr

    Kertes ház... nekem kijut belőle bőven. Sajnos a gaz szívesebben nő benne, mint bármi más, de azért próbálozunk. A fater erősen gyűjtögető életmódot folytat, úgyhogy van itt minden az udvaron. A kert is televan minden vacakkal, egy jópár szilvafa (utálom a szilvát), egy barackfa (azt viszont szeretem), szőlő, meggy, földieper, stb. Itt majdnem mindig van valamilyen gyümölcs. Ezért szeretek itt élni.
    Kerti tó nincs, hely se lenne neki, nem is igazán rajongok a halakért. Van viszont csirke, azoknak is könnyen elkoszolódik a vize :D
    A füvesítésen viszont erősen gondolkodom, az udvar elég hülyén néz ki csupaszon. Milyen szárazságtűrő, homokos kavicsos földet is elviselő fűmagot tudnátok ajánlani? Majd teszek fel képeket, ha érdekel valakit.

    Jópár éve (10+) még a család apraja-nagyja járt tengerit kapálni (1 hold). Abban 2 dolog volt jó, ami mosanában hiányzik:
    - a mezőn kajálás,
    - a beszélgetés.
    Ezek a kinti beszélgetések egészen más hangulatúak, mint a ''szobában leülünk beszélgetni'' típusúak. Még a kertipartis beszélgetéseknél is jobbak. Régi szép idők! Hogy utáltam kapálni! :P

Új hozzászólás Aktív témák