Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    válasz Fire/SOUL/CD #2610 üzenetére

    Én ezt látom:

    Egyeztessünk, hogy melyik az új, melyik a régi, ha van melyik az új új, vagy régi régi:
    Én ezt a felületet egy hete kaptam meg, amilyenre te hivatkozol a kövi hsz-edben, a linkelt posztban, az volt sokáig, és én emlékszem a régire... Szóval legyen a linkeden látható képeken látszó az új, Az én képemen látszó az új-új, és ami a tied előtti volt, legyen a régi!
    Amire a képemen modernként hivatkozik, az az új-új, amire meg régiként azaz új. Szóval te melyikre gondoltál?
    ÉS
    első alkalommal is mikor megkaptam, oda vissza voltam képes váltani, szóval ez nem olyan, hogy egyik féle felületről vissza lehet váltani, de a másikról előre nem, mert ne lenne ott a gomb (nálam)

    #2609 4Grider az az egy-egy webáruház (technikai felépítésében) mennyiben másabb, mint a többi, felügyeletetek alatt lévő?

    [ Szerkesztve ]

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Új hozzászólás Aktív témák