Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RootRulez

    félisten

    válasz prozodus #2136 üzenetére

    Miután megkaptam a saját magamnak küldött levelet, nekiálltam az Xbox fiókomat átvinni másik emailre, és az ahhoz szükséges linkeket is megkaptam most 11 előtt

    Jah meg 10:15 kor olyan, hogy

    "Kedves én!

    Az utóbbi időben nagy csend volt a [freemail] körül, de ez idő alatt szépen, halkan dolgoztunk a háttérben.
    Mivel a [freemail] 20 évvel ezelőtt indult, ezért fontosnak tartottuk, hogy az elmúlt időszakban a technológia megújítására fordítsunk nagyobb hangsúlyt. Így, munkánk eredményeként most már sokkal biztonságosabb és megbízhatóbb szolgáltatást tudunk biztosítani.

    A fejlesztések alatt időnként előfordultak kimaradások, lassulások, de törekszünk arra, hogy a jövőben ezek már ne jelentsenek problémát. Az okozott kellemetlenségekért ezúton is elnézést kérünk!

    Mostantól kezdve havonta tervezünk információt megosztani magunkról és a [freemail]-ről, hogy mindenki lássa, épp mivel foglalkozunk.
    Mivel sok felhasználó jelezte felénk, hogy igényt tart mobil alkalmazásra, így ezt a kérést igyekszünk most teljesíteni. Részleteket kicsit később küldünk.

    Köszönjük a közel 2,5 millió aktív felhasználónknak az elmúlt 20 évet!"

    [ Szerkesztve ]

    ═════════════════════════════════════════

Új hozzászólás Aktív témák