Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FerNandor

    őstag

    válasz oszy #2787 üzenetére

    Szia, bocs a késői válaszért.
    [link] ezt a receptet használtam, csak sütőben. 2db első csülök volt. 160 fokon voltak kb 2 órát, utána maxon (villanysütő kb 250°C) kb fél órát, annak a felét légkeveréssel. Mivel első csülök volt, több volt benne az inas rész, amivel nem számoltam, így az alacsonyabb fokon maradhatott volna még egy órát szerintem.

    A savanyú káposzta lidlis, 1 zacskó. Kb negyed doboz szűretlen búzasört öntöttem bele.
    Krumplik egészben mentek rá. Ezt nem kellett külön fűszerezni és ment a hús alá. tem
    A csülök bőrét beirdaltam, besóztam és kevés sörben feloldott sóval kenegetni időnként sütés közben.

    (#2786) Digitalpimp, igen, használom a kínai kést :) szeretem, de még nem szokta meg a kezem, sajnos ritkán használom. De nagyon jó vágni vele amúgy. :)

    Van a tescoban flank steak. :Y Na, mondom veszek kettőt, meglátjuk.. Valami lengyel hús, de nem csalódtam benne, egyáltalán.
    Nagyon jó lett és szerencsére nem is olyan drága. Ízre is szuper, szaftos, könnyen rágható lett.
    Céggel voltunk vacsorázni, bélszínt ettem gombás mártással, de az a hús, hat nagyon gyenge volt... Se íze se semmi. Mediumra kértem, tök száraz, ízetlen volt. Nem, hogy 6500-at, 1200-at nem adtam volna érte.

    Valahogy nem lettek jók a színek.. vékony igaziból enyhén rózsaszín volt készen, a vastag pedig élénk, erőteljes rózsaszín. A vastagnak a maghője kb 58 fok volt.

    Fogok még venni. És van fasza velős csont is.

    Ja és a képen egy 14cm-es vörda van, amit legutóbbi ikeas látogatásunkkor vettem. Szeretem ezt a kést is :)


    [link]


    [link]


    [link]


    [link]


    [link]


    [link]

    "A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

Új hozzászólás Aktív témák