Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ThufirHawat

    senior tag

    válasz Hydra SR #221 üzenetére

    vagy a legmagasabb szintű ahova már apróbb technikai hibás kép szinte be sem juthat.

    Ez "sajnos" igaz, mivel ma már BÁRKI, BÁRMIKOR megnézheti a legjobbak képeit, így ez lett a mérce. Csak hogy magammal példálózak: amíg 10 éve a család és a haverok csak tőlem láttak legalább technikailag helyes képeket, addig én voltam (ebben a körben) a fotózás istene. A baj az, hogy ezt hajlamosak vagyunk őszintén elhinni... Mióta, hála az Internetnek, kinyílt a világ, rögtön letisztultabbak lettek a szintek, és én is rájöttem, hogy hol vagyok. Nagy, és fájdalmas felismerés volt... :O
    De ha már egyszer így van, és az élet legtöbb területén így van, akkor vegyük ezt áldásnak. Semmi különös nincs abban a gondolatban, hogy kérem szépen az én célom a világszinvonal. Mérni magadat (már ha komoly ez az egész, és úgy látom Nálad az), csak a legjobbakhoz érdemes. Az meg, hogy még sehol sem vagyok ehez a szinthez képest, engem nem különösebben zavar, inkább csak motivál. Nyílván vannak olyanok, akiket frusztrál, ha a céljaikat csak lassan, vagy akár sosem érik el, de a fotózás sosem a hírtelen emberek sportja volt...

    Képeim, írásaim: http://www.miklosrabi.com

Új hozzászólás Aktív témák