Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Essentials

    aktív tag

    válasz Aryon87 #94569 üzenetére

    Amit olvastam eddig, neked az hogy "multimédiás cucc", erős túlzás. :D Gyakorlatilag semmire nincs szükséged, amit egy modern okostelefon nyújtani tud. Az applikációkat azért találták ki, hogy minél sokoldalúbb eszközt faragjunk a telefonunkból, de ha valakinek csak a kamera akad be 5X Zoom-mal galambokat és kőszobrokat fotózva, azt nem gondolnám egy telefonos powerusernek, sem multimédiás felhasználónak. :D Olyan érzése van az embernek ezzel a Google nélküli hozzáállásoddal, hogy ahol megjelenik a téma nagy erőkkel helyszínre érkezel, mintha te tulajdonképpen saját magadat szeretnéd meggyőzni! Főleg azzal, hogy egy szoftveres lehetőségekben erősen butított eszközt szereztél be 400 bogyóért, és hogy ez mekkora deal is tulajdonképpen! Nem, nem az! :W Szerintem három kategóriára lehet bontani azokat, akik ítéletet mondanak a Huwi jelenlegi új eszközeiről. 1 Akik kategórikusan elutasítják a kommentek, hírek miatt. 2. Akik kiváncsiak, kipróbálják, és őszinte véleményt mondanak. 3. ( Ők vannak a legkevesebben ) Olyan vérfanok, akik foggal körömmel ragaszkodnak a gyártó új készülékeihez, akkor is, ha a butítàs ellenére drágulnak, és dafke megveszik, hogy aztán mindenhol azt bizonygassák, nekik ez sem meg az sem kell... ami nincs, az majd lesz, ami nem jól működik, az majd jól fog, és amúgy is van élet Google nélkül, böngészőből c@gánykodva, meg izgulva azon hogy mi meddig működik elvárható formában, ami a Google-től függ. Nem akarlak én megsérteni ezzel, csak hagyj fel a vérfan kampánnyal, mert néhány emberen kivül az átlag számára áttetsző, és nem fognak jobban egyetérteni veled, max a te szempontodból bosszantóvá válnak, ha előbb-utóbb leirják neked a véleményüket erről a hozzáállásról!

    [ Szerkesztve ]

  • Essentials

    aktív tag

    válasz Quqesz #94586 üzenetére

    Nem akarom szívni senki vérét, először, és utoljára leírtam neki amit gondolok. :) Kikívánkozott.

  • Essentials

    aktív tag

    válasz dutrás #94585 üzenetére

    Szerintem pedig igen, ha a moderátort zavarja, akkor kitörli. :) Eléggé lelombozó a 12000. 5X zoom-olt galambfotó, de a szobor sem izgalmasabb. Az ember elnézegeti 100x, vagy 150x, utána már hogy is mondjam, hogy senkinek sem gázoljak bele a lelkébe "kevésbé izgalmas". Persze mindenki azt tölt fel, amit akar. De a véleményem kikívánkozott, itt és most.

  • Essentials

    aktív tag

    válasz Aryon87 #94591 üzenetére

    Ha valakinek nulla meglátása van, nem fejlődik semmit évek alatt sem, ott nem a készülékeket kell folyamatosan cserélni, mert nem azokban van a hiba. Akiknek van érzéke ehhez egy kaviccsal is érdekfeszítőbb képeket pakolnak össze, az a kényszerképzet nélkül, hogy a minden készülékkel újra és újra meglőtt galamb, vagy szobortémán segít majd ha 5X ZOOM-mal készül, és utána egy kis csúszkahúzkodás snapseed-del. Nem, nem segít sajnos. :Y

    De vízjel az van... 🤏🏻

    Ezt tekintheted építő jellegű kritikának is, hátha többen írják az ösztönöz, és sikerül végre fejleszteni magad. Én ritkán tévedek be ide képeket nézegetni, és általában csendben szoktam, a jövőben is így lesz. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák