Új hozzászólás Aktív témák

  • w333

    félisten

    +1 :K

    Nekem van S6 és I6 is szóval bőven van összehasonlítási alapom !

    Amit én észrevettem hogy az S6 tény hogy jobb (nem is jobb) hanem inkább részletgazdagabb képeket lehet vele lőni, viszont a fehéregyensúly, dinamika, vonalélesség mind mind elmarad az i6 -tól, tudom hogy az i6 gyengébb viszont amit fényképezek vele az tényleg úgy is néz ki mint ami a valóságban is van, S6 kicsit csal néha teljesen mások a színek mint amit fotóztam vele, érdekes talán majd jön hozzá javítás ! :D

    Videóban szintén az i6 a nyerő (nálam) nem rossz az S6 sem viszont nekem az a bajom vele hogy a fókusz néha folyamatosan "pattog" és ezzel még nem is lenne gond, de mikor a videót visszanézem a YouTube -n akkor tapasztalok pici kis akadásokat laggokat vagy nem is tudom mik ezek de a YouTube is szokott szólni hogy "remegést észleltünk a videóban" és szeretné hogy bekapcsoljuk a remegésszűrőt ? na most ugye S6 -ban OIS van és mégis remeg pedig aztán beton stabilan tartottam a telefont !

    i6 -ban ugye nincs OIS és amikor feltöltöm a videót a YouTube -ra érdekes hogy nem figyelmeztet a YouTube hogy "remegést észleltünk" ... na akkor most hogy is van ez ? valaki magyarázza el :DDD

    Az is lehet hogy a legújabb 5.1.1 frissítéssel valamit elrontottak a kamerában, vagy nem tudom, de minden elfogultság nélkül ezek tényleg így vannak :R

    Különben G4 topikban már kivitattuk egy fotós kollégával :))

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Új hozzászólás Aktív témák