Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Courage_7 #38306 üzenetére

    A Heads Up (car drop nélkül nyerni) tudom, hogy megoldható, a Mini egy meglepően kompetens kis autó, hiába lvl1. Az underdogot meg egyszer megcsináltam, valami amg mercit vertem meg vele, de nem adta be ez a szar, mert miközben beértem a célba a head to headben, elkezdte a final runt, és nem értékelte ki, hogy nyertem. Azon akkor úgy felhúztam magam, hogy azóta nem eliminatoroztam FH4-ben.

    Amúgy az a gond azzal, hogy kevesen játszanak, hogy épeszű ember ilyet messze elkerül, csak azok az őrültek maradtak, akik tényleg szívesen csinálják, ellenük meg esélyem sincs. ;]

    Főleg meg azért gyűlölöm, mert full szerencsejáték. Milyen dropot találsz, hova teszi a célt, sikerül-e a fa mellett elugratni, vagy beleakadsz, ilyesmik. Tudom, hogy rutinnal javítható a mázlifaktor, de teljesen kiiktatni nem lehet. Plusz mivel utálom, mint a szart, ezért viszonylag keveset is játszottam, tehát különösebben jó sem vagyok benne, ez meg ilyen spirál hatás, hogy ettől még jobban gyűlölöm, még kevesebbet játszom, és így tovább…

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák