Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirpi

    senior tag

    válasz parandroid #38308 üzenetére

    Ha már FH4 a téma, én is adok egy helyzetjelentést, főleg mivel a napoknak voltak történések.

    A pár napja említett Discord-csoport segítségével sikerült a rangsorolt driftverseny csillagkártyát is behúzni, az volt az utolsó, így megkaptam végre a Capri FE-t (pont a szülinapomon). Tudom, itt is próbálkoztam, és köszi ezúton is mindenkinek, aki felajánlotta, hogy segít, de fix 8 játékos nélkül ez a két játékmód konkrétan lehetetlen, annyira nem játszik velük senki, így nem lett volna esélyünk.

    Így már csak a Fiat Dino hiányzik (4 preorder kocsi mellett, amik ha nem lesznek többet a shopban, akkor buktam).

    Achievement 4 hiányzik: a két említett eliminátoros (2es kocsival 6ost sikerült verni, úgyhogy az közel volt), valamint a két Forzathon live (20-szor végigvinni, ebből asszem 13at húztam be eddig, de nagyon nem jön be a formátum), és a 3 egymás utáni végigjátszás (ez elég gyilkos, meg se akarom próbálni).

    Szóval eddig jutottam, és kb. ezen a ponton el is engedem végre az FH4-et.

    Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

Új hozzászólás Aktív témák