Keresés

Aktív témák

  • Nowhereman

    őstag

    válasz hunnylander #8844 üzenetére

    No, szóval a Dallarának már időre megvolt a kasznija, és a Campos is fizetett, de a tesztelésekre még sem adta át az autót a Dallara, hanem csak egy nagy tulajdonosváltás után. Jó ez tiszta, érthető, csak a hadd tartsam fel a jogot, hogy ne hiddjem el az egészet.

    Zoran bácsi meg helyből meg vehette volna az USF1-től az indulási jogot. Az USF1 ezzel már eléggé lejáratta magát a FIA és a szponzorok elött, hogy tök felesleges lesz pályáznia 2011-ben.
    A FIA indoklására meg simán ráirhatta volna, hogy szimplán nem akarnak egy keleteurópai csapatot, az legalább hihető lett volna...

    [ Szerkesztve ]

    Utánam a kondenzcsik!

  • #70869248

    törölt tag

    válasz hunnylander #8844 üzenetére

    Hunny, milyen ülés szabva,..amit kiöntenek fél nap alatt? (amit most dobhatnak is ki..)
    Egyébként meg egy valamilyen autó van ott, + a Toyota szellemi termékei 2010-re.

    Ezek az autók felmosnák az autót....ha meglennének. Az FIA meg biztos nem véletlenül lépte meg azt hogy nem ad nekik lehetőséget.
    Ezt megtették a saját indokaik alapján, nem kell a szájukba adni semmit. Oka volt hogy így döntöttek.

    Te azt mondod én vagyok a naív, de mire mondod? Mert ha elképzeléseim nekem is vannak, de nem az a célja hogy azon másokat bántsak (ahogy nem is teszem)...és azt mondom neked, hogy soha ne is legyen olyan fontos számodra a saját elképzelésed hogy azon keresztül elfogadhatónak lásd hogy másokat minősítesz...akár naívnak.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák