Keresés

Aktív témák

  • hunnylander

    őstag

    válasz Barthezz2 #29817 üzenetére

    LOL, olyasmi miatt buntetni, ami meg sem tortent. Ember(gyerek), te hany rajtot lattal eddig rovid eleted soran?

    Meghiusult elozesert, hideg gumikkal elszabott fektavert, blokkolo kerekekert (amivel nem lehet kanyarodni) nem szoktak athajtasos buntetest adni. ;)

    [ Szerkesztve ]

    www.HunnyF1.com

  • prmcsk

    addikt

    válasz Barthezz2 #29817 üzenetére

    Elfogadom bárki véleményét, de reagálni szoktam...

    Most is kiigazítalak kronológiailag. Emlékem szerint luiz első kanyarfékjét csak akkor kezdték el vizsgálni, miután maszat később kiforgatta őt a sikánban. Mire enged ez következtetni ?
    Mintha valakik a háttérből azonnal massza egyértelmű hibáját és ez általi büntijét próbálták volna kompenzálni. Tehát a massza eset után keresték a kákán a csomót és minő véletlen a VB konkurens személyében meg is találták, egy elfékezésében. Nem tört össze senki és a verseny első kanyarja volt, a többit leírtam.

    Valamelyik ferka agy felhomályosíthatna, ha hami első kanyarfékje direkt volt, mi abban a logikus ? Hami kilöki kimit és ezzel lehet, hogy magát is, maszat meg röhögve sok pontot szerez ? Ennyire ne legyetek már egyszerűek...

    A "mi lett volna ha", az nem bünti kategória. Egy büntinek a tényekről kellene szólnia és nem feltételezésekről...

    Motion_Blur : Szerintem ez nem a teljes...Ez már a mod verzió, mikor lehiggadva a boxban ül. Mintha ennek lenne egy előzménye még melegen, bár ez sem szalonképes mert ez is valamire utal, csak nem farba...Ha nincs előzmény, na bumm, tévedtem és mivel be tudom látni, ember vagyok, de nem is lehetnék ferka versenyző :C

    [ Szerkesztve ]

    "Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

  • #70869248

    törölt tag

    válasz Barthezz2 #29817 üzenetére

    ..? Mi lett volna ha ez neki megy annak az meg annak ezért volt jogos a büntetés??
    Képzeld el amikor a VB leghosszabb egyenesének kétharmadán Webber nekiszorítja Massa-t a falhoz..ha éppen jön ki valaki a pit-ből..a szétrepülő alkatrészektől még talán én is meghalok.
    Mi járna Webber-nek? 5év kötél?...vagy Massa-nak mert azért a gázt elvehette volna nincs lebetonozva.

    Az meg hogy:
    "szóval ha ott lett volna idő arra, hogy a jopár pozícióval visszaeső kimi, vagy bárki visszatornássza magát az élre(ahonnan kiküldte füvet nyirni), akkor hamiltonnak is lett volna.."

    Mégis mi lett volna Hamilton-nak? Ki ment a pit-be megnézni van-e defekt..nem tudom végül is lecserélték-e a kereket.

    [ Szerkesztve ]

  • MrKentsfield

    tag

    válasz Barthezz2 #29817 üzenetére

    Szintén magán vélemény.

    A rajt után bár Hamilton besokalt nem zúzott le senkit és nem vágta haza senkinek a versenyét. :(((
    Ez autóversen pontosan arról szól hogy ki vállal be a fizika határán a legtöbbet.
    Ha rizikózik valaki azt el is lehet bukni ez benne van. :K
    A büntetésekről meg annyit ,hogy ha az a füstölős fékes leszorítás áthajtásos bünti akkor a kanyart levágva másikat oldalba (aki pont a legnagyobb vetélytárs ;) ) az minimum egy stop and go. A bíráknak a szabályzat 16-1 ponja alapján joga volt megbüntetni Hamiltont is illetve Massát-is.
    Ennek a büntetésnek viszont 3 fokozata van és lehetne mérlegelni (áthalytás,10mp stop and go és 10 rajthellyel hátra a következő versenyen :F

Aktív témák