Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bmx powa

    tag

    hy. az lenne a kérdésem, hogy hogy lehetne azt megoldani, hogy konditeremben testeddzésel fogyjak is, de izmosodjak is, és a legfőbb szempont, hogy nőjek. mostani adataim: 152cm, és 55kg. ezen szeretnék változtatni, és lehetőleg tápanyagok, és táplálékkiegészítők nélkül, de ''legvégsőbb'' esetben az is jöhet, csak nincs rá sok pénzem, és nemtudom, hogy hol lehet beszerezni őket.

    előre is THX



    [Szerkesztve]

    "hát, EZT a verziót kihagynám, nem mintha utálnám Jókerpapát, csak Ő nekem már, khmm, nem elég filigrán, túl férfi és semennyire sem bari... "By Bolondember

  • bmx powa

    tag

    válasz God Vazzeg #462 üzenetére

    őszintén megmondom, hogy 13múltam augusztusban..de sajnos az, hogy alacsony vagyok, az a génjeimnek köszönhető, mert anyám, meg apám is alacsony. amúgy meg a testsúj akár maradhat is, csak nőjek hozzá. az lenne az elsődleges cél, hogy lefogyjak, utána nőjek, és utána izmosodjak. így szerintem korrekten meg van fogalmazva... :)

    "hát, EZT a verziót kihagynám, nem mintha utálnám Jókerpapát, csak Ő nekem már, khmm, nem elég filigrán, túl férfi és semennyire sem bari... "By Bolondember

  • bmx powa

    tag

    válasz sasa311 #470 üzenetére

    hy, nagypapám, és nagymamám is alacsony. legalábbis nem vmi felhőkacolók. a testépítést meg azért akarom elkezdeni, mert őszintén bavallom, zsír helyett izmot szeretnék :DDD. tehát zsír l, izom föl. a guggolást meg ilyeneket, amik gerincterhelőek, én is szeretném mellőzni. xal vmi olyan gyakorlatok kellenének, amik izmosítanak, de fogyasztanak is. mármint külső látványban, nem sújban. a sportolás az megvan, de azt télen semmi szín alatt nem vagyok hajlandó űzni, ez pedig a biciklizés. imádok biciklizni, nemgyakran 60km-ereket, de télen a világ minden pénzéért sem. rühellem a hideget. amit mégjobban utálok, az az eső. nah, szóval sport az megvan, csak télen nem csinálom. és ezért szeretnék télen konditerembe járni. az biztos, hogy az eddzőbringa az meg lessz rohamozva a kondiban, de ttól még nem növök. szóval gyakorlatokat, illetve diétákat is szivesen fogadok, csak ne ilyen 3hét alatt 15 kg minusz tipusú legyen.

    előre is THX: kiskubai (alias bmx powa)

    "hát, EZT a verziót kihagynám, nem mintha utálnám Jókerpapát, csak Ő nekem már, khmm, nem elég filigrán, túl férfi és semennyire sem bari... "By Bolondember

  • bmx powa

    tag

    válasz chop #478 üzenetére

    hy, nagyon köszönöm a tanácsokat, és be is fogom tartani, előbb a fogyás van ervezve, aztán az izmosodás, és a kettő közben a növés :DDD. vmi diéta tippet is modhatnátok, de lehetőleg ne olyat, hogy a suliban lezuhanok a padról. mondom, a szobabringa nekem is a kedvencem, az meg lessz rohamozva, meg a futópad is jó, én csak akkor utálok futni, ha meleg van. de ott van víz, meg minden. a folyadékfogyasztásomról meg csak annyit, hoy volt olyan, hogy egy nap 4,5L folyadék, és ez csak az üvegből, a csapból ivásokat nem számotam :) tehát folyadék van rendesen, de ilyen sok nem szokott lenni, az kivételes alkalom volt. és mondom, diétákat is képes vagyok betartani.

    "hát, EZT a verziót kihagynám, nem mintha utálnám Jókerpapát, csak Ő nekem már, khmm, nem elég filigrán, túl férfi és semennyire sem bari... "By Bolondember

  • bmx powa

    tag

    nah, a mai nap ettem 2almát, 5korong puffasztott rizst, 2szelet pirítóst (barna kenyér), és 2db toffifie (nem két doboz:DDD). naaaggyon nehéz volt a mai napom. bemegyek a suliba. mit ezsik oszt.társam? 2db fánkot. 4.óra után másik oszt.társ begyűr 2db rétest. és mindekettő akármennyit is eszik, nem hízík!. oké, ezt még túléltem, de aztán végig kellett néznem, ahogy két haverom degeszre eszi magát. ők is olyan tipusok, hogy akármennnyit is zabálnak, nem híznak. xal stresszes volt a mai nap. aztán nagyanyám eltalálta, hogy kakor mi most norbira fogunk tornázni. monnyuk tök jól megmozgatott, de a csávó naagyyon nem jött be a xar poénjaivan:DDD. eldöntöttem, hogy azt is fogom minden nap csinálni. köszönöm szépen a tanácsokat. meg kitaláltam egy diétát, csak az a baj, hogy kevés benne a vitamin+tápanyag, ezért kéne vmi táplálékkiegészítő is mellé. xal a diéta: 1hónapon keresztül CSAk tea+háztartási keksz++gyümölcsök. ehhez kéne vmi tápanyagbevitel is ugyebár..ezügyben kérném tanácsotokat... amúgy láttam egy boltot, ahol árulnak ilyeneket, xaL A BESZERZÉSSEL NEM LENNE GOND.

    "hát, EZT a verziót kihagynám, nem mintha utálnám Jókerpapát, csak Ő nekem már, khmm, nem elég filigrán, túl férfi és semennyire sem bari... "By Bolondember

Új hozzászólás Aktív témák