Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • borix

    őstag

    válasz koxx #7004 üzenetére

    Tisztában vagyok a fehér cukros/lisztes dolgokkal csak nekem az a véleményem,hogy egy 130-150kg ember hatalmas mennyiségű kalóriát és szénhidrátot visz be naponta testmozgás meg szinte semmi.
    Ezt kell rendbe rakni nem kellenek egyből drasztikus megvonások nincs rá szükség el kell kezdeni mozogni és minőségi élelmiszert bevinni.a nasit pedig mérsékelni és fogyni fog.Eljön az idő mikor megreked a fogyásban akkor lehet szűkebbre szabni a kalória szénhidrát bevitelt+még több testmozgás elér egy pontig megint megreked még több mozgás még kevesebb kalória,szénhidrát bevitel.Szerintem 40kg leadására rá kell szánni egy évet türelmesnek kell lenni mert ha drasztikusan hamar leadja mehet majd plasztikai sebészhez mert lógni fog rajta a bőr(nagyon gáz).

  • woodworm

    veterán

    válasz koxx #7004 üzenetére

    Bár a cikkből nem derül ki, és ez nem biztos, hogy pont a riportalany hibája, de a gyorsan felszívódó szénhidrátok említése alapján, a glikémiás indexről van szó tulajdonképpen. Az említett ételek nem önmagukban károsak, hanem az inzulinhinta és a diétázó beteg helytelen válasza miatt kell kerülni eleinte a fogyasztásukat. Van cukorbeteg a családban, nálam is adottak a súlyproblémák, nem két éves téma a beiktatható ételek köre, csak a média az, ami felkap divattémákat.

    (#7005) borix
    "egy 130-150kg ember hatalmas mennyiségű kalóriát és szénhidrátot visz be naponta testmozgás meg szinte semmi."

    Kíváncsiságból kiszámoltam, hogy a diétám kezdete előtt kb. mennyi kalóriát vittem be naponta, ~2500 kcal jött ki. Mindemellett megpakoltam, kipakoltam a kistehert, többszörösen megmozgatva azt a 7-9 mázsát.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák