Új hozzászólás Aktív témák

  • Moddingfan

    senior tag

    válasz tütüke #1230 üzenetére

    Olyan szívesen kipróbálnám, csak az a baj, hogy nálnuk ezek egy külön teremben vannak, ahol szinte izírólag lányok edzenek és olyan fura lenne, hogy egy fiú bemegy közéjük edzeni. Mikor anno lépcsőztem (pedig lépcsőzők a nag, közös teremben is vannak) akkor is furán néztek rám, mintha csajozni akartam volna, van mit tudom én... Tudod, lehet hogy furcsán mutat egy srác a csomó lány között, vagy csak nekem van üldözési mániám :U Ebbe a külön terembe leginkább nagyon gátlásos emberek járnak, mert az emeleten van, elzárva a terem többi részétől, érthető okokból (a sok cicamaca+menőcsávó előtt sokan szégyellik magukat, pedig nincs rá okuk, mert eleve becsülendő, hogy tesznek valamit magukért,csak errefelé sokat túl korlátoltak ahhoz, hogy ezt végig gondolják). Én most egy bicajon gondolkozom, mert nem lenne rossz reggelente tekerni egy keveset, 25-30.000 körül már nagyon jókat láttam, már csak egy oka van, hogy nem veszem meg már holnap, pontosabban 30.000 oka van :DDD De ha más nem, akkor részletre bevállalom, az is jobb, mint a semmi és akkor akár drágább is lehet :)) Elliptikus trénerrel az a baj, hogy nagyon helyigényes, pedig nagyon jó kis cuccnak tűnik. Úgy kipróbálnám :U Szerinted nem lenne fura, ha beálnék a lányok közé? Te lány vagy, ne lenne furcsa egy magamfajta alkatú srác egy ilyen gépen? :F

    Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

Új hozzászólás Aktív témák