Új hozzászólás Aktív témák

  • Frawly

    veterán

    válasz Piftuka #31897 üzenetére

    Megértem, hogy miért mentél bele a cserébe, nem akartál szívni, de ezzel a hozzáállással csak arra bátorítod őket, hogy a jövőben minden vásárlóval eljátszhatják továbbra is, mert beváló taktika. Elég annyit tudni, hogy nem vagy köteles ilyenbe belemenni, a számlán lévő pénz jár vissza, és levásárlásnál (amire szintén nem vagy kötelezhető) is azt kell figyelembe venni ráfizetéskor, visszatérítéskor. Amíg Bp-en éltem, én is mindent az Aquában vettem, sok éve még korrekt bolt volt. Utóbbi időben nekem azt tűnt fel, hogy nem valami olcsók, meg elég sok noname SSD-t tartanak, az ismertebb márkákat meg drágán, és arra sem mindig adják tovább a gyártói 5 éves garanciát.

    Az elhasaló Windows telepítést nem értem hogy függ össze az SSD-vel. SSDOK képet kérünk, legfeljebb még csinálhatsz screenshotot az Intel tooljával. Egy SSD vagy jó, vagy nem. Olyan nincs, hogy jónak látszik, de elhasal rajta az update. Ha baj van vele, akkor az úgyis szépen látszik, hogy a SMART-ban szaporodnak a hibára utaló adatok, eltűnedezik a BIOS-ból, csontra fagy vele a rendszer. Esetleg ha nem akarsz sok frissítést leszedni, akkor próbálj szerezni olyan Win7 lemezképet, amelybe a legutolsó rollup update is bele van integrálva. A Win7 Update amúgy is egy nagy rakás sz@r, napokig nem talál frissítéseket pl.. Legjobbat akkor teszed, ha váltasz Win10-re, elvileg lejárt az ingyenes frissítési időszak, de a gyakorlatban még mindig működik, a Win10 telepítő simán elfogadja a Win7-es kulcsot, beaktiválódik vele.

Új hozzászólás Aktív témák