Új hozzászólás Aktív témák

  • Abrion

    senior tag

    válasz Piftuka #31403 üzenetére

    Sok cucot vettem már a gépembe, de eddig 1x sem romlott el egyből, a leggyorsabb tönkremenésem egy WD HDD volt 7 évvel ezelőtt, kb 4 hónap után purcant ki, és vittem vissza a boltba, a szervizben túl sokáig kellett várni rá, valami okból, de a boltos adott egy másikat. azóta is tőle veszem a cuccokat, a csere is kipurcant 2 évvel később, azóta nem vásárlok WD.
    Visszatérve a Aquahoz, itt Fehérváron is volt ezt a cég, egy elég aktív bevásárlós helyen, a Skála mellett, még is csődbe ment.
    Azt akarom ezzel mondani, a cég választja honnan veszi a cuccokat, mint mondjuk ahol én veszek, tuti 5 csillagos beleszállítottól veszi, és mint a tiéd valszeg nem olyantól, hogy spóroljon mindenhol.
    És ez elképesztő amit írtál, egy nagy cég nem kockáztatná a népszerűségét az anyagiasság felé, régen lehet megmerték volna ilyen csinálni, egy bizonyos hiba szám után a beszerzők limitálnák a vásárlást, szóval ne mondj ilyet, a negatív beszállított otthagyják a vásárlók.
    Szal mindent amit árulnak, csak jó minőségben veszik ill ajánlják a jó minőségű gyártott.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák