Új hozzászólás Aktív témák

  • Declare

    őstag

    válasz Bodor #12736 üzenetére

    Csak itt Ph! n van egy csomó írás....van kivonat, van teljes...a kivonatból nem ért meg az ember mindent, a teljes meg baromi hosszú...ezért kérdeztem....de a kekeckedés látom elég bejövős...."Ez három kérdés." anyám... :U

    A teljes cikk 16-17 oldal (csakugyan nem 100 :Y ) és abban ez van "Tapasztalataink szerint a böngészési előzmények áthelyezése merevlemezre vagy RAM-diskre valóban megfontolandó, mert a böngészés közben rengeteg miniatűr kis fájlocska töltődik le a gépre melyek egy nap alatt elérhetik akár az 1 GB-os mennyiséget is (aktivitástól függően), és ezek szinte 100%-ban kis fájlok, tehát erősen rövidíthetik az SSD élettartamát." [link]

    Na most amíg olvasok ilyet is meg olyat is, akkor kérdezek....erre van a fórum ha jól tudom.

    De mind1, ha jól esik kekeckedni Neked, nekem nem fáj :) ettől függetlenül határozottan segítettél és ezt köszönöm! :R és igen nyilván én is végigolvashattam volna a 100...bocs 17 oldalt és akkor lehet kérdeznem sem kell, és ez a kényelmesség és lustaságból adódik ez igaz most elismerem....mert mellette dolgoznom kell és kellene már használnom a gépemet is ezért kérdeztem itt gyorsan. Ettől függetlenül átolvasom majd a cikket.

    Szép hétvégét mindenkinek!

    Azért ha lesz még kérdésem csendesen még próbálok kérdezni :))

Új hozzászólás Aktív témák