Új hozzászólás Aktív témák

  • WiZARD

    addikt

    válasz WiZARD #9748 üzenetére

    no ezt továbbra se sikerült megfejtenem :(
    logokban nincs semmi, hogy mi halt volna meg, csak reboot után, hogy nem volt rendes shutdown.

    formáztam az ssd-t, újrahúztam windows-t, még full felület tesztet is nyomtam, amin először voltak elég szarul kinéző részek, második körben már szinte hibátlannak tűnik

    A pontos hibajelenség: egyszer csak lefagy az épp használt program, de van hogy másik még müxik, és egér kurzort is lehet mozgatni 1-2 percig. Közben a HDD led folyamatosan világít. Majd totál lefagy az egész, jön egy BSOD - kernel_data_inpage_error és csak a reboot marad.
    Néha napokig hibátlan, aztán van hogy (hasonló műveletnél) félóránként elszáll.

    Az előző postomhoz képest nem volt érdemi változás a smart értékekben, wear leveling count felment 432-re, és az írás mennyiség, és power on time is emelkedett, de ennyi.
    Ha hibás valahol, akkor nem értem miért nem helyezi át tartalék részre. Ha meg nem hibás, akkor mitől száll el?

    Van bármi 5letetek?

    Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

Új hozzászólás Aktív témák