Keresés

Aktív témák

  • kisza25

    félisten

    válasz Bird #9579 üzenetére

    a partíció eltolást úgy csináltam, hogy Win7 alatt töröltem az SSD-t majd újra létrehoztam,
    formáztam alapértelmezett foglalási egységgel,
    ezután megnéztem parancssorból sikerült e az eltolás és minden rendben volt,
    ezután megpróbáltam telepíteni xp-t
    a telepítő elindul, entert nyomok a telepítéshez, F8-al elfogadom a feltételeket,
    enter-rel új windows telepítését választom, majd kiválasztom az SSD-t az xp-nek
    ezután a fájlrendszer éríntettlenül hagyását választom, majd elindul a fájlok másolása, végez kiírja 15mp múlva újraindul, ezt meg is teszi, ezután eljut addig, hogy
    cd/DVD-ről való indításhoz nyomjon meg egy gombot, itt ugye nem csinálok semmit, mivel már azSSD-ről kéne bootolnia és folytatni a telepítést, ez az a pont ahol megáll, próbáltam vagy 5* hol simán megáll, hol a meghajtó olvasási hibájára hivatkozik
    természetesen minden próbálkozás után win7 alatt újra partíciónáltam az SSD-T
    szerintetek mi lehet a hiba :U
    eltolás nélkül meg simán felment a windows :F
    Bird: ja tök ua. az SSD-nk van
    én egy hete vettem kb.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Aktív témák