Új hozzászólás Aktív témák

  • zerodot

    aktív tag

    válasz Divinity #1846 üzenetére

    Hát hogy kinek mennyit ér meg, hogy foglalkozzon vele, azt mindenki maga tudja.

    De rosszul számoltál. Megnéztem pontosan, most 178572 HUF lenne az 500 EUR Revoluton, és 177446-ot kapnál érte a Vividen visszaváltva, vagyis 1126 Ft lenne a költség (1126/178572*100 = 0.63%, vagyis pont ahogy feljebb írtam 0.5-0.7% között).

    Ha erre begyűjtöd a 10% cashbacket, az 17 744 HUF, mínusz a fenti költség, a végeredmény 16618 HUF lesz. És ugye a 10% a legalacsonyabb érték, mert 12-15-17% akciók is vannak.

    Ja és még +5 EUR friss regisztrálóként (Első vásárlásnak legalább 20 eurósnak kell lennie hozzá).

    A maximalizáláshoz be lehet vetni pár egyszerű trükköt. Pl. vehetsz ajándékutalványokat, amit majd később levásárolsz. Pl. Lidlben ha jól tudom egy évig érvényesek ezek. Ha használsz Curve kártyát, akkor a régebbi tranzakcióidat is rá tudod dobni a Vividre 90 napig (oké, az újabb, magyar bines Curve-vel ez most gond, de nekem pl. még UK bines van, azzal jól működik) és begyűjteni a cashbacket visszamenőleg is!

    Ha meghívsz valakit, akkor kapsz újabb 2 hónap Super Deals-t és 50 EUR limitet.

    Nekem az őszi akciókból összejött kb. 60-70 EUR, nekem ezzel már megérte. Most a Super Deals-ből szerintem megint kiszedek 50-et 2 hónap alatt. Lehet hogy ez valakinek aprópénz, amiért le sem hajolna. Nekem viszont jól jön.

    Nyilván attól is függ, ki mennyire szeret ilyesmivel foglalkozni. Én részben egyfajta játékként fogom fel és szórakoztat :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák