Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jonnyjoker01

    veterán

    PS5 hiányában Twitch-en néztem egy végigjátszást a játékról, annyira beszippantott a demóról egy videó. Hát ez a játék brutális, úgy adnék neki GOTY-t hogy nem is én játszottam vele :DDD Nagyon várom hogy kijöjjön PC-re, instant teljes áras vétel lesz. Combat már csak ránézésre is nagyon tetszik, DMC5 beütésem van tőle, az pedig az egyik kedvenc játékom. Sztori fantasztikus volt, nálam ez az a kategória hogy nagyon szívesen játszanék vele úgy is, hogy már mindent elspoilereztem magamnak, sőt. Olyan érzésem van tőle mint azoknál a sorozatoknál amiket 1-2 évente újranézek. Örökzöld játék maradna nálam.

    Spoiler kb játék 60%-áig: Titan Eikon harc teljesen leejtette az állam, aztán jött Bahamut :)) Szavakban nem tudom leiírni mennyire tetszett. Az meg rátett egy lapáttal ahogy a különböző sztori szálak összeértek ezen a pontban. Amikor anyja ott ripacskodik hogy miért nem Clive halt meg Joshua helyett, ő meg visszaszól: "What?! Have you not looked out of the window? Joshua is here!! The Phoenix lives on! He's battling Bahamut as we speak!". Aztán kezdődik a buli. Libabőr :D

    Spoiler a játék végéig (befejezés is!!): Barnabas/Odin szekciója is iszonyatosan menő volt a hajós jelenetektől kezdve, és aztán az Ultima bossfight megkoronázta számomra a játékot. Alig várom hogy én is játsszhassak vele :R A befejezés is tetszett, bittersweet. Őszintén én a fiatalkori flashback jeleneten eléggé elbőgtem magam :B . Clive elérte a célját. Azt nem tudom hogy most Clive meghalt és Joshua valahogy életben maradt, sikerült az újraélesztés, és ő írta a stáblista utáni jelenetben látható könyvet, vagy fordítva és Clive honorálta Joshuát azzal, hogy felvette a nevét íróként.

    Szerk. formázás javítása

    [ Szerkesztve ]

    Üdv. Johnny

Új hozzászólás Aktív témák