Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mindfreak

    őstag

    válasz callmeakos #19294 üzenetére

    Szerintem az első résszel nem ér fel egyik folytatás sem. A második részt kifejezetten rossznak tartottam, de most úgy jöttem ki a remélhetőleg utolsóról, hogy még azt is visszasírtam. Egyszóval nagyon-nagyon bugyuta a film. Az egész egy vígjáték. Még az amúgy látványilag jól kivitelezett akciójeleneteket is tönkretették az idióta, óvoda-szintű, erőltetett poénokkal. Nagyon rámentek arra, hogy az MK42-es páncél még csak prototípus, de amikor már negyedjére esett szét, akkor azt hittem felállok és hazamegyek. És még mindig voltak emberek akik nevettek ezen a moziban. Ők biztos beszívtak előtte, vagy nem tudom, de én már ezen nem tudtam nevetni. Max kínomban.
    Az első részben még tetszett, hogy egy komoly világban él egy komolytalan fickó, akinek egyszer csak szembe kell néznie a valósággal. Csinál egy fasza páncélt és legyőzi a gonoszt, hurrá. De a folytatásokban a világot tették komolytalanná, és már nem csak Stark hülye, hanem mindenki. Ez az egész egy nagy komédia lett. Lehet nagyok voltak az elvárásaim (uram bocsáss Batman trilógia után lehetnek is), de végül is ez csak a Vasember 3, ugyanattól a bandától, aki a Austin & Ally-t készítette. Már csak az hiányzott, hogy énekeljenek is benne... Lehet, hogy a 4. részben már azt is megkapjuk.

  • mindfreak

    őstag

    válasz FoxiestFox #19307 üzenetére

    Volt pár kifejezetten jó poén nem vitatom, de a baj, hogy az egész filmet átszövi a komolytalanság. Annyira ellentmondásos számomra, hogy a főhős többször tesz említést, hogy mindent másképp lát a new yorki incidens óta (még pánikrohamai is vannak), félti a szeretteit, de mégse veszi komolyan a dolgokat (arcoskodik, kiadja a címét stb. nem akarok nagyon spoilerezni). Nem igazán lehet érezni a kétségbeesést a főhősön a kialakult helyzetért. A trailer alapján nem ilyennek tűnt a film. Lehet csak ezért vagyok csalódott.

    Ami érdekesség és még tetszett is, hogy a rendező több olyan jelenetet rakott a filmbe, ami a Halálos Fegyver 1-2-ből jött. Én olyan 5/10-re értékelném a filmet. Lehetett volna sokkal jobb is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák