Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #54715584

    törölt tag

    válasz devil-k #62847 üzenetére

    Pontosan :K
    Amikor moziban ment, napokig (hetekig?) ment itt a vita a filmről.
    Most megint elérhető, és gondolom szintén napokig megy majd itt az észosztás.
    De majd ha megnéztem, majd kigondolom, hogy tudok-e mondani valami okosat. :D

  • Realradical

    őstag

    válasz devil-k #62847 üzenetére

    A pokoljárásról jut eszembe amit mostanában néztem:
    Förtelmes főnökök 2 - annyira gyatra a, mint a Ne rohanj a vesztedbe. 10/3. Két ponttal Jennifer Aniston menti a 10/1-től. Valamiért nem nyomtuk ki félidőben. Így utólag kár volt hagyni.

    Ment a beszélgetés a napokban a Mátrixról így előástam a trilógiát.
    Matrix 10/8 Így sok évre a megjelenéstől, már nem akkora durranás, mint régen volt. A történet már akkor sem ütött számomra akkorát, az "álmodott valóság" több helyen is megjelent már, nemhogy az irodalomban. de filmen is. A Dark City például sokkal jobb alkotás szerintem. Most először néztem szinkron nélkül a filmet és azt is meg kell állapítsam amit már több másik filmnél nyugtáztam: Keanu-nak kifejezetten jót teszt a szinkron. Valahogy olyan élettelen a hangja, talán épp ezért adta a hülyét olyan hitelesen a Bill és Tedben. Lepontozni nem fogom a filmet, a 8 ponttal megérdemelt helyen van, elvégre csak kultuszfilm volt akkoriban. Mostanra nekem csak egy modernizált kungfu-film.

    Matrix Reloaded 10/5
    Anno nagy várakozásokkal mentünk a moziba, majd realizáltuk, hogy nem érte meg a mozijegy árát. Mostanra nem voltak akkora elvárásaim, de attól még a film gyenge eresztés lett. A félpucér nőkkel teli swinger-rave-halálváró party ugyanúgy teljesen időhúzó és fölösleges, mint a szükségtelen kamu-filozófiával áthatott párbeszédek fele. Ha ott élnék Zionban, félnék megkérdezni valamelyik főszereplőtől, hogy éhes-e. Valószínű 5 perces választ kapnék rá.
    Az az egyik leghihetetlenebb pont, amikor Neo egy mozdulattal nem cseréli le a latex-lady-t, Monica Belluccira.
    A harmadik részre még erőt gyűjtök Nem sokra emlékszem, de azt hiszem nem volt a kedvencem az sem.

    What we do in the shadows 10/7.5
    Jó nagy blődli! :DDD
    Egy tálca sör mellé ajánlott a horror-komédia rajongóknak.
    Aki szereti a The Black Sheep, Undead (2003), és a Megasupergiantoctosharkvscybergator típusú filmeket annak tuti tetszeni fog . :)

    Nightcrawler 10/9.5 Nagyon élveztem, eszméletlen jó alakítások, még jobb történet. Az egyetlen ok amiért nem adok rá 10/10-et, mert valahogy nem érzem annak a filmnek amit rendszeresen újranéznék. Az antihősök között Lou toplistás helyre került.

    Things that try to look like things often do look more like things than things

Új hozzászólás Aktív témák