Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fracture333

    aktív tag

    válasz Realradical #4487 üzenetére

    nekem kifejezetten tetszett az eredet. mélyreható érzelmek tényleg nem nagyon voltak benne, mondjuk amikor meséli hogy egy életet eltöltött a limbo-ban ott azért belegondoltam a helyzetbe és kirázott a hideg, meg azok is érzelmes jelenetek amikor a szerelmükről mesél dicaprio (nem hatódok meg tőlük, de érzelmesebb részek, azt be kell látni, persze mindenki máshogy látja). az akció jelenetek szerintem pörgősek, élvezetesek voltak. jó kis zene ment alatta, súlytalanságban verekedés, lánctalpas humvee. ezenkívül majdnem hibátlan történet (egy hibát korábban megemlítettem, nem is tudom hogy hiba-e de én nem tudom rá a választ pedig láttam már párszor és erősen filóztam). kiemelkedő rendezés, nagyon jó színészek, és kva jó befejezés. nekem lazán 10/10-es :DD

    (#4486) spammer - egyik kedvenc filmem. lehet hogy ezért nyálas hülyegyereknek fog néhányatok tartani, SPOILER de gyönyörű a film története, hogy tűvé teszi a lányáért egész párizst, a végén azon kaptam magam hogy mosolyogva ülök a képernyő előtt és melegség árasztja el a szívem (úh ez elég poétikusra sikerült) :DDD

    [ Szerkesztve ]

    KEEP UP MOTHAFUCKA!

Új hozzászólás Aktív témák