Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • basaharc502

    aktív tag

    válasz #54715584 #2949 üzenetére

    Persze, így is meg lehet közelíteni a filmet, hogy sokkal többet ki lehetett volna hozni belőle. Biztos nagyobbat is ütött volna főleg a kasszáknál, ha komolyabbra veszik a figurát...nekem is hiányzott az, hogy semmit nem tudunk meg az idegenekről, vannak idióta párbeszédek amik helyett inkább a történetre kellett volna koncentrálni és akkor már várhatnánk is a második részt...

    Ami nekem nagyon tetszett, hogy az idegenek kicsit hasonlóak voltak az emberekhez, és szerintem azért nem volt nevetéges az egymásra lövöldözés, mert nekünk az ő technikájuk volt új, nekik pedig a miénk...

    Szerintem a készítők 1 az 1-be látványfilmet akartak, ugyan azt, mint a transformers...ami sikerült is, csak valóban lett volna még puskapor ebbe a dologba...

    Ettől függetlenül nekem tetszett, nálam simán rávert a transformersekre...és itt legalább volt pár poén amin nevettem is. Ezért nem is értem ezt a nagy lehúzást a film körül...vannak hibái, de hogy ennyire elhasaljon a pénztáraknál azt nem értem...(egyébként hülyeség volt az Avengers-el egyszerre hozni....gondolom külföldön is nagyjából együtt futott a kettő)

    És akkor az adatok
    210 millióba került és ha minden igaz akkor olyan 300 millió körül hozott...főleg USA-ban hasalt el keményen....

    csak hasonlítás képen Avengers: 220-ba került és 1,4 milliárdot hozott :D csak az USA-ban szedett össze 617-et :)

    Egyébként ha már Avengers: Baromi jó film volt ez tény...de szerintem azt mindenki elfelejtette, hogy úgy azért nem volt olyan nehéz k*rva jó bosszúállók filmet csinálni, hogy (attól függ hogy számoljuk) min 4 db "előzmény" filmet de inkább 5-öt leforgattak....ahol letudták az unalmasabb "eredet" dolgokat...így persze, hogy tömény akció kaptunk és nem ült le a film egy percre sem stb...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák