Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gbors

    nagyúr

    válasz Miklós315 #164893 üzenetére

    :R

    Nekem az impresszionista vonal behozása kifejezetten tetszik, az ide hajazó megoldások többsége nagyban elősegítette, hogy bele tudjam magam képzelni Franz helyzetébe. És igazából emiatt van értelme a filmnek - bármilyen fontos dolog, amit Franz végigvitt, maga a történet egyáltalán nem kívánkozik vászonra. Az viszont, hogy lépésről lépésre végigvezetett azokon a lelkiállapotokon és dilemmákon, amiket a főhös átélt, számomra rendkívül értékessé teszi Malick moziját.
    A darabosság a film első felében engem is zavart, viszont az utolsó 1 órában pont működött - remekül átadta a börtönben eltöltött hónapok lázálomszerűségét, ahol a hosszú semmittevést és az álmodozást teljesen random módon szakította meg az őrök brutalitása.
    A Man for all seasons ment a listára :)

    #164902 mephi666: én csak a szó szoros értelmében vett sci-fire céloztam, de valóban, Verne jóval korábban törte az utat. Szerintem jól le is b***ták a többiek, amikor visszament a csészealjra :DDD

    Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

Új hozzászólás Aktív témák