Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibiajax

    nagyúr

    válasz atike #131425 üzenetére

    hehe, az kössz, megvolt annak idején.. életem egyik legnagyobb csalódása volt, a d&d után
    hogy beszoptuk emlékszem cimborámmal, szép emlékek.... :)

    '98-at írtunk ugye. a dumb és dumber óriási nagy sláger és kedvenc volt még mindig. nna, eltelt egy kis idő, én már melóztam és házimozi-megszállottként nem nyugodtam, míg valamit otthon össze nem hozok, komolyabb hangot a tévé köré
    megvoltak az első keresetemből megvett hangfalak, erősítőt, sztereo videót meg loptam a boltból kölcsönbe arra a napra, amikor cimborát elcsaltam egy újbóli nagy önfeledt videós délelőttre, immáron dolby surround pro-logic-ban!

    az anyag pedig adott volt, nesze neked, megvettem pénztért (!!), beruháztam eredeti kazettán a Farelly tesók legújabb filmjére, annyira biztos volta ma dolgomban.. :D hátoldalán nagybetűkkel írták, hogy így meg úgy, a dumb és dumber után a legújabb őrületes agymenés Farellyéktől, és hogy még tán jobb is, mint az etalon két lökött... ezt nyilván meséltem cimborának is, mondtam neki kurva jó lesz figyelj, ez megint egy fasza vígjáték lesz, toljuk. szóval lóvéhegyek beleöntve, 2literes kóla behűtve, lelkiekben rákészülve kezdtük el tolni a filmet, vártuk azt, vagy ugyanazt, mint amit a dumb jelentett nekünk
    és mondom, ráadásul a röhögős film még rohadt jól fog is szólni.. xd
    hát...végül a hang jó volt, a film már nem annyira. életbe nem mentem még közelébe sem

    viszont az Irén kegyetlenül kimaradt nekem, na most viszont kegyetlenül bepótoltam. és hát nna, ez most legalább megint jó vót

Új hozzászólás Aktív témák